Nasz szkoła bierze udział w Akcji Lidla ”Szkoły Pełne Talentów” – której celem jest wsparcie talentów dzieci I zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.


Klienci sklepów Lidl będą otrzymywać Talenciaki-specjalne Vouchery, które przekazują wybranej placówce oświatowej(za pomocą kodu QR lub papierowo) – placówka sama zadecyduje na co zostaną wymienione zebrane Talenciaki. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Dzięki temu serdecznie zapraszamy do przekazywania ich naszej placówce.
Wystarczy wydać 50 zł I kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo ,aby zdobyć Talenciaka. Każdy talenciak to punkt dla naszej placówki, a także los na loterii .W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny.
Akcje promują Anna I Robert Lewandowscy
Dzięki zaangażowaniu rodziców odnieśliśmy już sukces w konkursie „1000 powodów by czytać”, zatem udowodnijmy, że nasza szkolna społeczność potrafi ponownie się zmobilizować i zwyciężyć.
Zachęcamy wszystkich do udziału!
Agnieszka Pytlewicz
Małgorzata Tereszczyńska