Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dot. bezpieczeństwa dzieci w internecie. Szkolenie poprowadzą dziennikarz TOMASZ ROŻEK – ambasador kampanii „e-Polak potrafi” oraz ANNA BORKOWSKA  – psycholog, ekspertka Akademii NASK.
Bezpieczeństwo dzieci w internecie to temat ważny i stale aktualny. Tempo w jakim rozwijają się nowe technologie wymaga od nas ciągłego poszerzania wiedzy w tym zakresie. Kluczowe tutaj jest wiarygodne źródło informacji. My je Państwu gwarantujemy.

Co ważne, każdy może wziąć udział w szkoleniu i zadawać pytania w
jego trakcie.

SZKOLENIE W RAMACH KAMPANII „NIE ZAGUB DZIECKA W SIECI”,
POŚWIĘCONE CYBERPRZEMOCY I ZJAWISKU SEKSTINGU, ODBĘDZIE SIĘ 30
STYCZNIA (CZWARTEK) O GODZ. 18 POD LINKIEM:
https://www.facebook.com/naukatolubie

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony, gdzie znaleźć można m.in. porady dla rodziców i nauczycieli, publikacje oraz filmy wyjaśniające trudne pojęcia: www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci [1]

Szkolenie jest częścią kampanii edukacyjno-informacyjnej Ministerstwa Cyfryzacji i NASK „e-Polak potrafi!”.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół ds. ds. kampanii edukacyjno-informacyjnych Ministerstwa
Cyfryzacji i NASK