IMG_20141106_141735Jako że aura za oknem, chcąc nie chcąc, jesienna a dni krótkie i szare, postanowiliśmy uatrakcyjnić dzieciom ze świetlicy ten czas, organizując dla nich „Jesienny Bal”.
Nasza impreza odbyła się w poniedziałek 10 listopada. Tym razem powiedzieliśmy NIE wszędobylskim słodyczom i postawiliśmy na zdrowe warzywa i owoce. Bal rozpoczął się w auli szkolnej prezentacją jesiennych strojów. Dużą atrakcją były konkursy i tańce przy głośnej muzyce, a przede wszystkim sceniczny występ rodziców, którzy nieświadomi zadania musieli przyozdobić swoje głowy „warzywnymi” opaskami i przedstawić zgromadzonej publiczności wiersz J. Brzechwy „Na straganie”. Wszyscy bez wyjątku poradzili sobie znakomicie ze swoją rolą, dostając gromkie brawa.
Po zabawach w auli dzieci i rodzice udali się do świetlicy na zdrowy poczęstunek,m.in. warzywno-owocowe koreczki i inne przysmaki. Po posiłku były jeszcze przez chwil kilka szalone tańce, po czym wszyscy z uśmiechami rozeszli się do swoich domów.
Serdecznie dziękujemy za udział w naszej imprezie. Jak zwykle przybyło dużo gości co nas, wychowawców, niezmiernie cieszy! Dziękujemy za fantastycznie przebrania oraz przyniesione warzywa, z których stworzyliśmy ten zdrowy, smaczny i kolorowy stół! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć!