Pod koniec października mieliśmy okazję spotkać się z Wychowankami świetlic klas I-III w niecodziennym otoczeniu. Wychowawcy świetlic zorganizowali dawno już wyczekiwane ognisko- imprezę integracyjną dla Dzieci, Rodziców i Wychowawców świetlic.
Jak przystało na taką okazję były kiełbaski i wesołe wspólne śpiewanie. O oprawę muzyczną zadbał Pan Ryszard, któremu bardzo dziękujemy. Nie obyło się jednak bez drobnych kłopotów (podczas rozpalania ogniska). Spotkanie uratowała młoda harcerka z naszej szkoły- Ofelia, dzięki której umiejętnościom ognisko zapłonęło pięknymi płomykami. Radości nie było końca. Szczególnie, że podczas trwania imprezy w dworku gdzieś skrył się Duszek Zagrody, którego z dużym zaangażowaniem poszukiwały Dzieci. Za tę zabawę dziękujemy Paniom z Towarzystwa Przyjaciół Brwinowa. Dziękujemy również za przybliżenie historii Brwinowa i opowieści o Zagrodzie. Impreza podobała się wszystkim tak bardzo, że jedynym smutnym momentem była konieczność zakończenia imprezy. Czekamy na kolejne spotkanie już w następnym roku.
Olga Łosiak- Krypiak