Świąteczna zbiórka karmy dla zwierzaków ze schroniska w Milanówku

Idzie zima, idzie chłód, bezdomniakom grozi głód. Żeby łatwiej przetrwać mróz, potrzebują mięsnych puch. Z pełnym brzuszkiem lepszy los podarować może ktoś, ale zanim znajdą dom, dajmy im bezpieczny schron.

I TY możesz zostać Mikołajem

W schronisku kończy się mokra karma, która w okresie zimowym jest szczególnie ważna dla psiaków spędzających całe dnie na zewnątrz.   Jeśli los bezpańskich zwierząt nie jest Ci obojętny i chcesz pomóc, prosimy – dołącz do zbiórki.   Podaruj im wysokomięsną mokrą karmę, która daje energię niezbędną, żeby się ogrzać. Jeśli nie wiesz, co konkretnie kupić, podpowiadamy. Większa korzyść będzie z jednej puszki dobrej jakości karmy, niż dziesięciu puszek karmy głównie z wypełniaczami. Potrzebne również koce i gryzaki  dla psów. Rzeczy zostawiamy w pierwszym boksie w szatni szkoły podstawowej.  

ZBIÓRKA TRWA od 13.XII. do 17.XII.

Przykładowe dobre marki: Animonda GranCarno, Dolina Noteci, Rafi, Lukullus, Wolf of Wilderness, Dogz Finefood, GranataPet, Rocco, Rinti, John Dog, Brit Mono Protein, Select Gold Pure, Wiejska Zagroda itp.