DamianLewandowskiDamian Lewandowski, ośmiolatek z Brwinowa błyszczy na warszawskich kortach! Nasz zawodnik od kilku miesięcy utrzymuje się w doskonałej formie i w każdych kolejnych zawodach zajmuje miejsce na podium. Tym razem Damian dotarł do finału bardzo prestiżowego turnieju Tenis10 Legia Cup, który został rozegrany na kortach Legii 29 listopada.

Drugie miejsce w turnieju Tenis10 Legia Cup i zwycięstwo turniejowe sprzed tygodnia, które Damian odniósł na kortach Akademii Juana Carlosa Ferrero potwierdziły, że młodziutki tenisista z Brwinowa należy do ścisłej czołówki Mazowsza. Warto dodać, że Damian rywalizuje z kolegami w wyższej o rok kategorii wiekowej. Sukcesy Damiana Lewandowskiego nie są przypadkiem. Klub Sportowy „Tennis Life” od początku swojej działalności za priorytet uznał pracę z dziećmi, konsekwentnie powiększał liczbę szkolonych dzieci i szukał nowych możliwości rozwoju dla najbardziej uzdolnionych zawodników. Kilka lat temu nawiązaliśmy współpracę ze szkołą w Nowej Wsi gdzie wspólnymi siłami uruchomiliśmy zaniedbane i nieużywane przez kilka lat korty. W sezonie letnim organizujemy tam Wojewódzkie Turniej Klasyfikacyjne, które są umieszczane w kalendarzu
Warszawsko-Mazowieckiego Związku Tenisa. Także włączenie tenisa do rozgrywek Mazovia Cup dało nam lepsze możliwości wczesnej identyfikacji tenisowych talentów, a tym samym zwiększyło szanse naszych podopiecznych w rywalizacji z rówieśnikami z renomowanych warszawskich klubów tenisowych. Damian Lewandowski jest dumą naszego klubu i uczniem trzeciej klasy Zespołu Szkół nr 2 w Brwinowie. Jego trenerem jest Przemysław Lewandowski, nasz trener klubowy, któremu serdecznie gratulujemy sukcesów syna.
Waldemar Cecuła
prezes KS „Tennis Life”