20140522160528_ZSzO_w_BrwinowieKonkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi jest częścią ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację Ekologiczną Arka. Do tegorocznej edycji projektu przyłączyło się ponad 300 gmin i tysiące placówek z całej Polski. List uczennicy naszej szkoły, Leny Szlagi z klasy OB., znalazł się w finale. Głównym tematem było zanieczyszczenie powietrza spowodowane spalaniem odpadów w piecach i niską emisją- co wyraźnie widać na rysunku Leny. Sukces dziewczynki może być jeszcze większy. Na pracę Leny można głosować do 15 czerwca.
Jak to zrobić?
1. Polubić fanpage Listy dla Ziemi na Facebooku.
2. Wejść na aplikację konkursową i oddać swój głos na wybraną pracę: facebook.com/listydlaziemi/app_15085663842075
Jedna osoba w ciągu 24 godzin może zagłosować na jeden list tylko raz.
Liczymy na Państwa!