KonkursUczniowie naszej szkoły nie próżnowali nawet wtedy, gdy święta były za pasem i wielu dopadało przedświąteczne rozleniwienie. Szkolne korytarze ubarwił konkurs na najbardziej Mikołajkowo ubraną klasę, a tuż przed Bożym Narodzeniem – na najświąteczniej udekorowaną salę lekcyjną. Obie zabawy okazały się sukcesem i cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczniów, umilając im ostatnie lekcje przed świętami. Byli jednak tacy, którzy wyróżnili się na tle pozostałych szczególnie – w konkursie na Mikołajkową klasę wyróżnione zastały klasy Va, VIa i VIc (w których mikołajkowo przebrani byli wszyscy uczniowie) podstawówki oraz IIIC gimnazjum. Najpiękniej udekorowanymi salami wśród klas szkoły podstawowej mogli pochwalić się uczniowie klas VIa i Vb (I miejsce ex aequo ), Va (II miejsce) i IVc.

Dzięki nim wcześniej poczuliśmy przedsmak świąt i wszyscy mogliśmy w ciepłej, świątecznej atmosferze odbywać lekcje.