7859 03-20-2014Podczas tegorocznych Brwinowskich Spotkań Teatralnych odbył się Przegląd teatrów szkolnych i amatorskich. Jury w składzie: Katarzyna Afek, Bogumiła Jantos i znany jako Pani Jeziora z Dziadów Brwinowskich Jacek Zienkiewicz, oceniło występy grup teatralnych z terenu gminy Brwinów i sąsiednich miast.Nasza Szkoła zaprezentowała się wyjątkowo dobrze. Oto wyniki:
I miejsce: dla  Zespołu Szkół  Ogólnokształcących za spektakl „Oko za oko” wyreżyserowany przez panią Beatę Wiśniewską.
II miejsce: „Senne marzenie”, spektakl grupy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, wyreżyserowany przez panią Annę Wierzchowską-Goyke.
III miejsce: zaś przypadło grupie z tej samej szkoły, kierowanej przez panie Agnieszkę Adamczyk i Annę Harowicz, za spektakl „O słodkiej królewnie i pięknym księciu”.