W Centrum Sportu w Raszynie 6 lutego 2024 r. odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii młodzież rocznik 2009-2010. W turnieju finałowym wystąpiły reprezentacje z pięciu gmin: Michałowic, Pruszkowa, Nadarzyna, Raszyna oraz Brwinowa. Zawody były rozgrywane systemem ,, każdy z każdym”. Gminę Brwinów reprezentowały dziewczęta z ,,Dwójki”. W całym turnieju nasze siatkarki rozegrały cztery spotkania, a wynik każdego z nich rozstrzygnięty był w trzecim secie czyli tie-breaku. Po bardzo emocjonujących meczach i niezwykle zaciętych końcówkach dziewczęta zajęły ostatecznie w turnieju finałowym IV miejsce zaliczając trzy porażki i jedno zwycięstwo.

Dla gminy Brwinów zagrały:Jarzynka Gabriela, Kustosz Wiktoria, Protaziuk Adrianna, Koper Pola, Koblak Zuzanna, Bykowska Olga, Starzyńska Barbara, Michalska Aleksandra, Żmigrodzka Aleksandra, Podsiadły Natalia oraz Stesiuk Ilona. Szczególne podziękowania dla uczennic klas ósmych dla których był to ostatni występ w reprezentacji ,,Dwójki”. Drużyna dziewcząt pod kierunkiem kapitana Gabrieli Jarzynki może pochwalić się występami na medal w turniejach powiatowych, Mazovii oraz na turnieju międzypowiatowym w poprzednim sezonie. Dziękujemy dziewczętom za dostarczenie nam wielu radości i promocję siatkówki w naszej szkole i gminie.

Mistrzyniami powiatu pruszkowskiego w roku szkolnym 2023/2024 zostały dziewczęta z Nadarzyna. Drużynie życzymy występu na medal w turnieju międzypowiatowym.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego ZSO