Koniec roku szkolnego to doskonały czas na ocenę osiągnięć naszych uczniów w konkursach.
12 VI 2018 r. odbyły się apele podsumowujące pracę uczniów klas I-III SP w II semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Przez pięć miesięcy uczniowie klas młodszych brali udział w wielu konkursach szkolnych, gminnych, powiatowych i ogólnopolskich, w których uzyskali wspaniałe wyniki. Wreszcie nadszedł czas na nagrodzenie ich pracy.

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie miejsca w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Leon”. Cieszymy się, że wśród naszych uczniów znalazło się kilku „Supermatematyków”, a także zaangażowanych czytelników książek z naszej biblioteki.

Podczas apelu dzieci otrzymały nagrody i dyplomy za wygrane w następujących konkursach indywidualnych zorganizowanych przez Mały Samorząd Uczniowski: „Dinozaur”, „Najładniejsza ozdoba wielkanocna”, „Najpiękniejszy zeszyt”. Nagrodzono również klasy edukacji wczesnoszkolnej w konkursach: „Plakat o krajach Unii Europejskiej” i „Najładniejsza klasa”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach oraz wspaniałych nagród.

Dziękujemy Dyrekcji za wsparcie inicjatyw Małego Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawcom klas I-III za zaangażowanie, okazaną pomoc i doskonałą współpracę.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RADZIE RODZICÓW ZA DOFINANSOWANIE ZAKUPU
NAGRÓD DLA NASZYCH UCZNIÓW, W TYM ROKU BYŁY ONE NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE.

OPIEKUNKI MSU