Z powiatowego turnieju piłki nożnej dziewcząt rocznik 2009 i młodsi w poniedziałek 11 kwietnia z boisk ze Szkoły Podstawowej w Ładach płynęły same dobre wiadomości.

W rozgrywkach uczestniczyły cztery najlepsze drużyny z powiatu pruszkowskiego. Gminę Brwinów reprezentowały dziewczęta z ,,Dwójki”, które zagrały spotkania z zawodniczkami: z Komorowa, Ład oraz z Pruszkowa. Wygrywając rywalizację z drużyną z Pruszkowa 3 :1 nasze dziewczęta ostatecznie w powiatowym turnieju zajęły 3 miejsce i cieszyły się z brązowego medalu. Medale otrzymały: Koblak Zuzanna, Kustosz Wiktoria, Grzyb Zosia, Śniadach Martyna, Wołoszyn Zuzanna, Michalska Aleksandra oraz dzielnie broniąca naszej bramki Antochów Ewa.

Uczennicom Szkoły Podstawowej nr 2 gratulujemy występu i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły oraz gminy Brwinów w powiatowym turnieju piłki nożnej dziewcząt. Najlepszą drużyną zawodów zostały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej z Komorowa.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO