Dzieci klas IV- VI w „Dwójce” uczestniczyły w zajęciach sportowo-rekreacyjnych z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. W programie dla dziewcząt i chłopców klas V i VI był skok wzwyż oraz konkurencje sprawnościowe. Dla najmłodszych czyli uczniów klas IV nauczyciele wychowania fizycznego zaplanowali rozgrywki gry w sztandary. Emocje były na wszystkich boiskach, dzieci dzielnie walczyły o punkty dla swojej klasy. W skoku wzwyż każdy indywidualnie chciał osiągnąć jak najlepszy wynik. Najgłośniej uczniowie dopingowali start swoich wychowawców w konkurencji sprawnościowej. Panie wychowawczynie zamieniły szpilki na adidasy i walczyły o punkty dla swojej klasy. Najwięcej punktów dla klasy Vd zdobyła p. Anna Książek oraz p. Hanna Sadowska dla klasy VIa.
Wyniki rywalizacji:
Skok wzwyż klasy V (dz/ch)
I miejsce Nadia Irzyk / Michał Harowicz
II miejsce Lena Szlaga / Paweł Bernat
III miejsce Zofia Bajszczak / Michał Grochal

Skok wzwyż klasy VI (dz/ch)
I miejsce Matylda Jaroć / Kamil Niedek
II miejsce Alicja Kępa / Krzysztof Piechal
III miejsce Marta Świercz / Wojtala Krzysztof

Konkurencje sprawnościowe:
Klasy V / VI
I miejsce V b / VI a
II miejsce V d / VI c
III miejsce V a / VI b
IV miejsce V c
Turniej w sztandary klas IV:
I miejsce IV d
II miejsce IV b
III miejsce IV e
IV miejsce IV a
V miejsce IV f , IV c
W oczekiwaniu na pokaz mody ekologicznej uczennica klasy VIII Angelika Cieślak zachęcała do wspólnych ćwiczeń przy muzyce.
Uczniowie naszej szkoły w dobrej formie przywitali WIOSNĘ.
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI
WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

foto: Małgorzata Laskowska

foto: Waldemar Zieńko