W dniu 23.10.2015 r. uczniowie Szkoły Podstawowej brali udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Sztafetowych w Pruszkowie. W grupie dziewcząt i chłopców na mecie stanęły sztafety aż z dziewięciu szkół powiatu pruszkowskiego pomimo tego, że jesienna aura nie była zbyt sprzyjająca dla zawodników. Nasi uczniowie spisali się dobrze, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy po wyczerpującym biegu 10 razy 600 m. zajęli IV miejsce. Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom.
W biegu uczestniczyły: A. Ostrowska, O. Wołowiec, P. Hanc, N. Pawłowicz, K. Kowalska, Z. Konarska, O. Fill, A. Kamińska, A. Brzezina, D. Migda, N. Szwed, K. Roszkowska.
Drużynę chłopców reprezentowali: F. Majer, O. Romańczuk, K. Przyżycki, B. Podgórski, P. Ryś, F. Koziołkiewicz, J. Niebieszczański, B. Ponder, K. Woźniakowski, J. Rachwał, G. Świercz, P.Borowski.
Relacja z zawodów i zdjęcia:
Małgorzata Laskowska