OgniskoW czwartek 9 października br. odbyła się zorganizowana przez wychowawców świetlicy impreza plenerowa, której główną atrakcją było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na ten czwartek czekaliśmy wszyscy. Już od początku tygodnia zastanawialiśmy się czy dopisze nam pogoda i będziemy mogli spotkać się wspólnie w brwinowskiej Zagrodzie. Na szczęście dzień był przepiękny! Słoneczny, ciepły, idealny na spotkanie na świeżym powietrzu! Dzięki gościnności Państwa z Towarzystwa Przyjaciół Brwinowa mogliśmy spotkać się wspólnie w przepięknym, magicznym ogrodzie dworku należącego niegdyś do Zygmunta Bartkiewicza – brwinowskiego pisarza, felietonisty i nowelisty. Cała impreza zaczęła się od poznania wnętrza willi „Bartkiewiczówki”. W międzyczasie kilku Panów ochotników rozpaliło nam wielkie ognisko, przy którym wszyscy mogli upiec sobie pyszne kiełbaski. Impreza była świetną okazją do integracji dzieci, rodziców i nas – nauczycieli, wspólnych rozmów i śpiewania. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie!

Wychowawcy świetlicy