Styczeń jest miesiącem w,  którym kontynuując akcję ,, Nie kupuj – adoptuj” szukamy domu dla NUKI.

Nuka jest wspaniałym, spokojnym i zrównoważonym psem. Nie zasługuje na betonowy boks, kraty i jeden spacer w tygodniu. Żaden pies na to nie zasługuje. Spacer z Nuką jest czystą przyjemnością, bo idzie ona bardzo spokojnie, powoli, nie wyrywa się, nie gna przed siebie. Mijanym psom przygląda się z ciekawością. Jest stateczną Panią i zaczepiających ją smarków i przypadkowych prowokatorów omija z klasą i z godnością. Bez problemu wchodzi do pomieszczeń, nie boi się ruchliwych ulic i przejeżdżających samochodów. Jest prawie idealna. Dlaczego prawie? Bo umie pokonywać ogrodzenia. Dlatego szukamy jej mieszkania w bloku. Gdyby to miał być dom z ogrodem to z bardzo solidnym ogrodzeniem i wyłącznie na warunki domowe. Nie wchodzi w rachubę adopcja do budy.

Popatrz w piękne, niebieskie oczy Nuki. Spojrzałeś? I co widzisz? Bo my widzimy ogromny smutek. Widzimy prośbę. Ale widzimy też nadzieję na to, że będzie lepiej, że teraz będzie już inaczej. Obiecaliśmy Nuce, że nigdy nie będzie już gorzej. Czy pomożesz spełnić nam tę obietnicę ? Czy dasz jej szansę na dom – dom w pełnym tego słowa znaczeniu ? Czy dasz jej szansę na to, żeby miała Cię blisko siebie? Szansę na to, że nie będzie już sama, że będzie jej w końcu ciepło, że w mroźne zimowe wieczory położysz jej ciepłą rękę na karku? Na to, że pogłaszczesz, zabierzesz na spacer, dasz przysmak za który Nuka obdarzy Cię wielkim soczystym buziakiem? Prosimy, daj jej szansę. Podnieś słuchawkę i zadzwoń. Możesz również pomóc w znalezieniu domu dla NUKI rozpowszechniając akcję.

Wszystkie informacje uzyskasz bezpośrednio u Pani Agnieszki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku pod numerem tel. 604-941-461

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w Akcję ,, Nie kupuj – adoptuj” Pani Katarzynie Szczerbie oraz Pani Hannie Sadowskiej.  Pamiętajmy, że nadal na dom czeka kotka Kasia https://zsobrwinow.pl/nie-kupuj-adoptuj/

Jeśli masz już ,,adopciaka” w domu podziel się  tym z nami i prześlij zdjęcie wraz ze swoim adoptowanym pupilem  do organizatorów  Akcji ,,Nie kupuj – adoptuj” Pani Katarzyny Natkańskiej ( k.natkanska@zsobrwinow.pl)  lub  Pani Marty Wojciechowskiej (m.wojciechowska@zsobrwinow.pl)