Szanowni Państwo,
w związku z nowymi wytycznymi wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej informuję, że od dnia 26 października 2020 roku (poniedziałek) do 8 listopada 2020 roku (niedziela):

– klasy 0-3 Szkoły Podstawowej odbywają naukę stacjonarną- jak dotychczas.
Apelujemy jednak do Państwa o ograniczenie pobytu dzieci na terenie szkoły do godzin lekcyjnych, tak aby w świetlicy szkolnej pozostawali tylko ci uczniowie, którzy naprawdę tego potrzebują.

– klasy 4-8 Szkoły Podstawowej oraz 1-3 Liceum Ogólnokształcącego odbywają naukę w trybie zdalnym- zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Lekcje on-line będą oznaczone w planie lekcji w dzienniku elektronicznym VULCAN skrótem – „NZdom”. W przypadku, gdy odbywać się będą co drugi tydzień- „Z2tyg”. Na pozostałe godziny lekcyjne nauczyciele będą przesyłać uczniom materiały do pracy poprzez dziennik elektroniczny VULCAN – zakładka praca domowa.

Z poważaniem
Zofia Kowalczyk
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie