Julia Dominiak, uczennica kl.VIa, jest młodą aktorką biorącą udział w dwóch spektaklach. Pierwszym z nich jest „Spowiedź motyla” w warszawskim teatrze Ateneum, którego premiera miała miejsce 5.10.2017r.

Jest to spektakl oparty na pamiętnikach młodego Korczaka. Główną rolę w przedstawieniu gra Julia Kijowska, jednocześnie będąca współreżyserem oraz autorką tekstów i piosenek wykorzystanych w spektaklu. Razem z Julią Dominiak na scenie występuje jeszcze 10 dziewczynek, które tak jak ona uczęszczają w weekendy na zajęcia do Ogniska Teatralnego u Machulskich.
Drugim spektaklem, w którym Julia bierze udział, jest widowisko edukacyjne „Magiczna podróż – piękna nasza Polska cała”. Jest jedną z trojga aktorów, którzy opowiadają o tradycjach różnych regionów Polski, a zespół Mazowsza prezentuje tańce i stroje regionalne. Jest to wspaniałe widowisko dla każdego od 0-100lat, z udziałem tańczących artystów Mazowsza oraz orkiestry na żywo. Premiera w Mazowszu miała miejsce 21.11.2017 i odniosła olbrzymi sukces.
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Julii w obydwu spektaklach, zwłaszcza w pobliskim Mazowszu.
Najbliższy spektakl już 20 marca o g. 12:30!
DSCN1571