Na stadionie ZSO w czwartek 1 października nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH DŁUGICH dla dziewcząt i chłopców rocznik 2008 i 2009. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 800 m, rywalizacja w obu grupach wzbudziła wiele emocji wśród kibiców obecnych na trybunach. W grupie dziewcząt wystartowało 16 zawodniczek, na mecie pierwsza zameldowała się Jeziorska Ola, druga Protaziuk Ola a trzecia Ziąbska Oliwia. Dziewczęta będą reprezentowały naszą gminę w sztafetowych biegach przełajowych w Pruszkowie, które odbędą się 6 października. W sztafecie pobiegną również: Gustawska Oliwia, Gełeta Maja, Olawa Zosia, Duszak Liwia, Pachniewska Anna oraz Jaworska Zuzanna.

W grupie chłopców wystartowało 10 zawodników. Pierwsze miejsce zdobył Olesiejuk Bartosz, drugie Falkowski Hubert a na miejscu trzeci bieg ukończył Penar Igor. W sztafecie chłopców na zawodach powiatowych w Pruszkowie pobiegną również: Matuszewski Mikołaj, Dybkowski Aleksander, Kużela Marcin, Szyszka Piotr, Zalisz Bartosz oraz Chojecki Maksymilian.

Wszystkim dziękujemy za rywalizację i gratulujemy wyników, a we wtorek oczekujemy dobrych wieści z zawodów z Parku Potulickich w Pruszkowie.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO