Konkurencją lekkoatletyczną rozpoczęliśmy w tym roku szkolnym sezon XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

4 października 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej brali udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Sztafetowych. Zawody odbyły się w Karolinie, w zespole parkowo-pałacowym leżącym na północnym skraju Lasu Młochowskiego.

W grupie dziewcząt i chłopców na mecie stanęły sztafety z siedmiu szkół powiatu pruszkowskiego. Pomimo tego, że jesienna aura nie była zbyt sprzyjająca nasi uczniowie spisali się dobrze. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy po wyczerpującym biegu 10 razy 800 m. zajęli miejsce piąte.

Gratulujemy zawodnikom i ich nauczycielom.

W biegu uczestniczyły:
N. Jagiełło, A. Protaziuk, L. Duszak, A. Juszczak, G. Romanowska, O. Ziąbska, A. Galicka, A. Jeziorska, D. Kamińska, K. Brach, L. Krawczyk i B. Borsukiewicz.

Drużynę chłopców reprezentowali:
B. Olesiejuk, H. Falkowski, M. Chojecki, K. Grochal, A. Dobrzański, B. Zalisz, S. Cheda, J. Lipka, A. Radwański, W. Wysocki, M. Harowicz i M. Kużela.

Relacja z zawodów: Małgorzata Laskowska, Waldemar Zieńko