W dniu 12.05.2022 r. na stadionie MOS w Pruszkowie, reprezentanci naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego w czwórboju lekkoatletycznym w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Podczas zawodów towarzyszyła nam piękna pogoda. Zawodnicy zmagali się w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na dystansie 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na dystansie 600 metrów (dziewczęta) i 1000 metrów (chłopcy). Rezultaty osiągnięte przez uczniów zostały przeliczone na punkty. Drużyna chłopców miała nieco więcej szczęścia i zajęła miejsce III, uzyskując  737pkt.  Drużyna dziewcząt  zajęła miejsce V, zdobywając 827 pkt. Najwięcej 199 pkt. wśród dziewcząt zdobyła Zuzanna Koblak, w drużynie chłopców natomiast Aleksander Dybkowski- 156 pkt.
Naszą szkołę reprezentowali – Gabriela Jarzynka, Zuzanna Koblak, Barbara Kowalska, Magdalena Piechal, Barbara Starzyńska, Łucja Waliszewska, Aleksander Dybkowski, Hubert Falkowski, Bruno Jędrej, Jan Mlącki, Michał Olszewski, Piotr Szyszka.                

Gratulujemy  wszystkim zawodnikom .

Relację z zawodów i zdjęcia przygotowali: Małgorzata Laskowska i Andrzej Przekop.