Kolejną dyscypliną z kalendarza imprez sportowych, w jakich wzięła udział „Dwójka” były Mistrzostwa Powiatu Pruszkowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt.

Gospodarzem imprezy była SP nr 8 w Pruszkowie. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Po losowaniu trafiliśmy do grupy B, w której to spotkaliśmy się z reprezentacjami z Ruśca i Piastowa. Dziewczęta pomimo dużej woli walki i zaangażowania uplasowały się w turnieju na miejscu V. Drużyna miały duże szanse na miejsce III, niestety pojawiła się trema i zabrakło odrobiny szczęścia. Zespół dziewcząt reprezentowały: O. Laskowska, H. Juśkiewicz, O. Dąbrowska, M. Bosak, M. Jarosińska, J. Wnorowska, J. Smulska, O. Szurawska, O. Wołowiec, A. Ostrowska, Z. Żmigrodzka, H. Gutowska. Oto wyniki spotkań:
Brwinów -Piastów
I set25:17 , II set 16:25, tie -break 11:15
Brwinów-Rusiec
I set 9:25, II set 25:16, tie- break 7:15
Gratulujemy:)
Relacja z turnieju
Małgorzata Laskowska

20170306_123154