IMAG0129Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjum odbyły się 7 października 2014 r.
Gospodarzem imprezy był Zespół Szkół Nr 1 w Brwinowie. O miano najlepszej drużyny w gminie rywalizowały dziewczęta z trzech szkół: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, Gimnazjum Otrębusy i Zespół Szkół Nr 1 w Brwinowie. Największe emocje wzbudził mecz pomiędzy zaprzyjaźnionymi szkołami brwinowskimi „jedynką” i „dwójką”.

O Mistrzostwie Gminy decydowały rzuty karne.
Wspaniała obrona bramkarki Alicji Janiszewskiej z ZSO z Brwinowa i skuteczność strzelających Pauliny Koszewskiej, Natalii Janiszewskiej i Oli Jancik zdecydowały, że Mistrzyniami Gminy Brwinów, w tym sezonie zostały zawodniczki z Gimnazjum Nr 2 z Brwinowa. W reprezentacji ZSO wystąpiły:
Jancik Ola, Janiszewska Ala, Rajmańska Ala, Zinkow Anna, Stefańska Ola, Janiszewska Natalia, Koszewska Paulina, Purzeczka Natalia, Żakowska Żaneta, Szcześniak Wiktoria.
Dziewczęta z „dwójki” będą reprezentowały gminę Brwinów na zawodach powiatowych w Nadarzynie.