Pod koniec października  w Szkole Podstawowej nr 2 dziewczęta rocznik 2007 i młodsze rozegrały Turniej o Mistrzostwo  Gminy Brwinów w piłce koszykowej.

Dwójka gościła drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Brwinowa oraz reprezentację Szkoły Podstawowej z Otrębus. Pierwszy mecz nasze dziewczęta wygrały pewnie 20:10 z reprezentantkami  z ,,Jedynki”. Do meczu o pierwsze miejsce  w turnieju z zawodniczkami z Otrębus przystąpiliśmy pewni zwycięstwa ,bowiem  nasze przeciwniczki przegrały spotkanie z reprezentacją  Szkoły Podstawowej nr 1. Jednak tego spotkania naszym dziewczętom nie udało się wygrać i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w turnieju. Drużyna z ,,Dwójki ”wystąpiła w składzie: Irzyk Nadia, Wiśniewska Karolina, Galicka Ola, Bajszczak Zosia, Tafiłkowska  Maja, Szlaga Lena, Ziąbska Oliwia, Jeziorska Ola, Falkowska Joanna, Figuła Daria, Nalej Ala, Cwalina Ada. Dziewczętom życzymy sukcesów i dziękujemy za występ w turnieju.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO