6 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Żółwinie rozegrano Mistrzostwa Gminy Brwinów w „ Dwa Ognie” klas czwartych. Do zawodów przystąpiły reprezentacje trzech szkół: Szkoły Podstawowej z Żółwina, Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej z Otrębus. Celem turnieju była integracja środowiska uczniowskiego oraz wyłonienie mistrza Gminy Brwinów w „Dwa Ognie”. Gospodarze turnieju zadbali o miłą atmosferę i sprawne przeprowadzenie zawodów. Drużynę naszej szkoły reprezentowała klasa 4 d . Zawodnicy byli mocno zdeterminowani, nie zabrakło okrzyków mobilizujących swoją drużynę oraz mikołajkowych akcentów w strojach sportowych. Reprezentanci „Dwójki” zajęli miejsce I.

Szkołę reprezentowali:
Dziewczęta: H. Grudzińska, A. Grzybowska, J. Mioduszewska, W. Mioduszewska, P. Nastorowicz, Z. Pacyga, A. Pech, L.Rutowska
Chłopcy: G. Chudzyński, O. Cwyl, S. Demski, L. Hejno, B. Łoś, A. Morawski, J. Sławczyński, F. Spyra, M. Wysocki

Relacja z zawodów i zdjęcia;
Małgorzata Laskowska, Andrzej Przekop