W listopadzie uczniowie klas czwartych wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju w „Dwa Ognie”. W zawodach wystartowały 12 osobowe reprezentacje pięciu klas czwartych. Celem turnieju była integracja środowiska uczniowskiego, zaspakajanie potrzeby ruchu oraz wyłonienie zwycięskiej drużyny turnieju. Uczniowie spisali się doskonale, nie zabrakło mikołajkowych akcentów w strojach sportowych i okrzyków mobilizujących swoje drużyny. Jednym słowem, emocje podczas turnieju sięgnęły zenitu!!!. 30 listopada podczas uroczystego apelu ogłoszono wyniki:

– V miejsce- klasa 4e
– IV miejsce – klasa 4c
– III miejsce – klasa 4b
– II miejsce -klasa 4a

Wszyscy uczniowie włożyli ogromny wysiłek w każdą minutę na boisku, ale zwycięzca może być tylko jeden.

PIERWSZE MIEJSCE W MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU ZAJĘŁA KLASA 4 D i to ona będzie reprezentowała naszą szkołę podczas Gminnego Turnieju w “Dwa Ognie” w Żółwinie:).

Dyplomy i nagrody dla uczniów wręczyły Panie Dyrektor. Rozdanie nagród uatrakcyjnił wystep taneczny uczennic z klasy 7d. Niespodzianki dla uczniów ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy:). Wszystkim gratulujemy sportowej postawy oraz uzyskanego wyniku.

Relacja z turnieju i zdjęcia;
Małgorzata Laskowska
Mirosława Misarko
Andrzej Przekop