20141201_155951W pierwszym tygodniu grudnia uczniowie klas czwartych wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju w „Dwa Ognie”. W zawodach wystartowały 14 osobowe reprezentacje klas czwartych. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, a czas trwania jednego spotkania wynosił 2 razy 10 min.

Celem turnieju była integracja środowiska uczniowskiego, zaspakajanie potrzeby ruchu oraz udział najlepszych zawodników turnieju w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „Dwa Ognie” . Uczniowie spisali się doskonale, nie zabrakło czerwonych akcentów w strojach sportowych i okrzyków mobilizujących swoje drużyny. Jednym słowem, emocje podczas turnieju były ogromne!!!. Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju w „Dwa Ognie” została klasa IV a, II miejsce zajęła klasa IV b i III miejsce IV c. Oto wyniki poszczególnych spotkań:
IV a-IV b 24:19
IV b- IV c 30:28
IV a-IV c 46:37
Słodkie upominki dla uczniów ufundowała Rada Rodziców. Inicjatorami turnieju i organizatorami była pani Małgosia Laskowska i pan Andrzej Przekop. Wszystkim serdecznie gratulujemy sportowej postawy oraz uzyskanego wyniku.
Relacja z turnieju i zdjęcia;
Małgorzata Laskowska