Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego zorganizował dla uczniów klas IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W DWA OGNIE USPORTOWIONE. Rozgrywki trwały ponad dwa tygodnie w sumie odbyło się 10 spotkań. Celem zawodów była integracja dzieci, popularyzacja gier i zabaw jako formy spędzania wolnego czasu oraz rywalizacja w duchu zasad fair play. Podsumowanie rozgrywek nastąpiło 9 grudnia.

Dyplomy, nagrody oraz gratulacje wszystkim uczniom złożyła Pani Dyrektor Zofia Kowalczyk. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowane dla każdej klasy nagrody oraz słodycze. Fotorelację można zobaczyć na sportowym FB.;

Klasyfikacja :

I miejsce klasa IV c

II miejsce klasa IV a

III miejsce klasa IV d

IV miejsce klasa IV b

V miejsce klasa IV e

Uczniowie klasy 4 c będą reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Gminy Brwinów, które odbędą się w czwartek 15 grudnia w Szkole Podstawowej w Żółwinie . Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową postawę i życzymy sukcesów dziewczętom i chłopcom z klasy 4 c.

Nauczyciele Wychowania fizycznego