W dniu 6 grudnia br. podsumowaliśmy Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie dla klas IV-tych.  Po zaciekłej 3 tygodniowej „walce”, po rozegraniu 12 meczów, po łzach radości  i porażki, miło nam zakomunikować że: I miejsce zajęła klasa IVb, II miejsce  IVa,  III miejsce IVc, i  IV miejsce IVd.
Uczestnicy turnieju w liczbie 85 uczniów, wykazali się duchem walki, wytrwałością, dzielnością i umiejętnością przyjmowania porażek. Każdy mecz był na wysokim poziomie, pełen pozytywnych emocji, ale i ku naszemu miłemu zaskoczeniu pełen zachowań fair play. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz piękne sportowe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego gratulują zwycięzcom i składają podziękowanie Radzie Rodziców za przekazane środki finansowe. Wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów sportowych, tym bardziej że klasa IVb będzie reprezentować naszą szkołę w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie w Zespole Szkół w Żółwinie, w dniu 13 grudnia.