W drugim i w trzecim tygodniu grudnia uczniowie klas czwartych wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju w „Dwa Ognie”. W zawodach wystartowały 12 osobowe reprezentacje klas czwartych. Celem turnieju była integracja środowiska uczniowskiego, zaspakajanie potrzeby ruchu oraz udział najlepszych zawodników turnieju w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „Dwa Ognie” .

Uczniowie spisali się doskonale, nie zabrakło czerwonych akcentów w strojach sportowych i okrzyków mobilizujących swoje drużyny. Jednym słowem, emocje podczas turnieju były ogromne!!!. Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju w „Dwa Ognie” została klasa IV c, II miejsce zajęła klasa IV a, III miejsce IV d i miejsce IV klasa IV b. Oto wyniki poszczególnych spotkań:
IV a-IV b 39:33
IV a- IV c 31:33
IV c-IV b 38:18
IV b-IV d drużyny nie stawiły się na mecz
IV d- IV c 14:30
IV a-IV d 27:27
Owoce oraz słodkie upominki dla uczniów ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Inicjatorami turnieju i organizatorami była pani Małgosia Laskowska i pan Andrzej Przekop. Wszystkim serdecznie gratulujemy sportowej postawy oraz uzyskanego wyniku.
Relacja z turnieju i zdjęcia;
Małgorzata Laskowska