Do II etapu Międzynarodowego Konkursu Języka Niemieckiego Landeskunde Deutschsprachiger Länder Szwajcaria Liechtenstein wpisanego na listę zawodów wiedzy Mazowieckiego Kuratorium Oświaty zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 1. Borkowska Zofia
 2. Cichoń Maksymilian
 3. Cwalina Adriana
 4. Dygas Julia
 5. Kaczmarek Błażej
 6. Kanigowska Jagoda
 7. Łada Kacper
 8. Śniadach Martyna
 9. Szczerba Antoni
 10. Szczygielski Paweł
 11. Wiśniewska Karolina

Gratulujemy i trzymamy za Was kciuki w II etapie konkursu w dniu 3 marca!!!

Z kolei do III etapu Międzynarodowego Konkursu Języka Niemieckiego Landeskunde Deutschsprachiger Länder wpisanego na listę konkursów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 1. Borkowska Zofia
 2. Cwalina Adrianna
 3. Dygas Julia
 4. Kaczmarek Błażej
 5. Łada Kacper
 6. Sosnowski Maciej
 7. Stankiewicz Lena
 8. Szczygielski Paweł
 9. Wiśniewska Karolina
 10. Ziąbska Oliwia

Gratulujemy i trzymamy za Was kciuki w III etapie konkursu w dniu 18 lutego!!!