Kolejne zawody z cyklu MAZOVIA- CUP 2022 zostały rozegrane 25 marca 2022 r. w Nadarzynie. W turnieju piłki siatkowej dziewcząt wzięły udział drużyny z sześciu gmin tj. Błonia, Brwinowa, Michałowic, Podkowy Leśnej, Milanówka i Nadarzyna.

Gminę Brwinów reprezentowały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 . W finale spotkały się drużyny z Nadarzyna i Błonia, dziewczęta zaprezentowały wysoki poziom umiejętności siatkarskich. Ostatecznie po wyrównanej sportowej walce, to zespół z Nadarzyna zdobył złoty medal, srebro dla Błonia a brąz dla dziewcząt z Milanówka. Gminę Brwinów reprezentowały: Wiśniewska Karolina, Słupczyńska Anna, Jarzynka Gabriela, Waliszewska Łucja, Kustosz Wiktoria, Olawa Zofia, Galicka Aleksandra, Kurządkowska Anna, Stankiewicz Lena, Ziąbska Oliwia, Kanigowska Jagoda, Jaszczuk Hanna i Nowak Wiktoria. Dziewczęta ukończyły rywalizację na szóstym miejscu, jednak z trenującymi zespołami wynik nie mógł być inny. Dziękuję dziewczętom z godne reprezentowanie gminy, zaangażowanie i sportowa walkę w duchu fair play.

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO