W dniu 24.11.12  w Błoniu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół  Gimnazjalnych. Uczestniczyło 8 zespołów, które  zostały podzielone na dwie grupy. W naszej grupie  były następujące zespoły: Michałowice, Podkowa Leśna, Błonie 1, Brwinów.Poziom  piłkarski  drużyn  był bardzo wyrównany. Wyniki  meczów naszej drużyny:

Michałowice :Brwinów   2:0, Błonie 1 : Brwinów   1: 1,  Podkowa Leśna : Brwinów 3 2.

1-miejsce w turnieju zajął zespół z Michałowic, w którym występował aktualny reprezentant Mazowsza Dawid Trójczak, którego wybrano najwszechstronniejszym  piłkarzem turnieju. On też został najlepszym strzelcem turnieju. Natomiast  najlepszym bramkarzem zawodów okazał się Sebastian  Ogonowski  z naszego zespołu. 2-miejsce w turnieju zajął zespół z Nadarzyna,3-miejsce Błonie 1. Nasz zespół po rzutach karnych przegrał batalię o 7 miejsce, choć  na  15 sekund przed końcem meczu prowadził 1:0. Skład  naszej drużyny opierał się na drugich klasach gimnazjum, gdyż  tych najlepszych wyeliminowały kontuzje. Oto skład: Stefan Żaryn. Michał Kowalski, Mikołaj Matyjasek, Łukasz Barczyk, Sebastian Ogonowski, Grzegorz Boreta. Kacper Słowikowski.