W Nadarzynie odbyły się kolejne zawody rozgrywane w ramach rozgrywek. Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza. Celem rozgrywek jest popularyzacja sportu w regionie. Gmina Nadarzyn była gospodarzem Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Gminę Brwinów reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej nr 2, które ostatnio zdobyły dwa medale w rozgrywkach powiatowych i międzypowiatowych. Dziewczęta przed zawodami miały apetyt nie tylko na dobry występ, ale i na kolejny medal w dużej imprezie siatkarskiej. Dziewczęta rozegrały w turnieju trzy spotkania. Pierwszy mecz wygrały z reprezentantkami gminy Błonie 2:0 , kolejny mecz o grę w finale zakończył się przegraną naszych zawodniczek 1:2 z drużyną z Nadarzyna. Marzenie o medalu dziewczęta spełniły wygrywając z zawodniczkami z gminy Leszno 2:0. Medale w kolorze brąz, puchar oraz gratulacje za piękny występ z rąk Pana Burmistrza Jerzego Wysockiego odebrały: Olawa Zofia, Wiśniewska Karolina, Kurządkowska Anna, Matuszewska Amelia, Cwalina Ada, Jarzynka Gabriela, Bykowska Natasza, Protaziuk Adrianna, Kustosz Wiktoria, Koper Pola, Antochów Ewa, Wawer Dominika, Wołoszyn Zuzanna oraz Romanowska Gabriela. Dyplom oraz nagrodę dla Najlepszej Zawodniczki Atakującej Turnieju zdobyła Zofia Olawa. Pani Dyrektor Zofia Kowalczyk reprezentantkom ,,Dwójki”oraz gminy Brwinów w piłce siatkowej pogratulowała kolejnego występu na medal. Dziewczętom dziękujemy za występ i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego ZSO