Tym razem Wychowankowie otrzymali tablet oraz kreatywny zestaw plastyczny. Przypominamy, iż jest to już drugie elektroniczne urządzenie otrzymane dzięki zaangażowaniu Uczniów i Wychowawców w programie MegaMisji.

Na zdjęciu- Pani Wicedyrektor Anna Zalewska przekazująca nagrody oraz Uczniowie cieszący się z przyznanych nagród. Mamy za sobą osiem z dziesięciu etapów projektu. Obecnie Uczniowie zdobywają wiedzę na temat: „Kompetencji cyfrowych”, czyli o tym jak przygotować siebie i komputer do pracy, z jakich części się on składa i jakie dane można w nim przechowywać. A także o tym, co łączy ciasto i język komputerów, gdzie szukać aktywnych elementów aplikacji oraz jak nakręcić pierwszy film. Trzymamy kciuki za dalsze zaangażowanie i radość Uczniów z udziału w programie.

Olga Łosiak- Krypiak