Drodzy Wychowawcy, Rodzice i Opiekunowie,
Prezydium Rady Rodziców, tak jak w latach ubiegłych, planuje organizację bożonarodzeniowego kiermaszu świątecznych ozdób. W związku z tym chcielibyśmy serdecznie poprosić o przygotowanie przez uczniów każdej z klas przedmiotów związanych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Mogą to być np. ozdoby choinkowe, stroiki, lampiony, drobne prezenty czy świąteczne słodkości. Wszystkie przygotowane przez klasy przedmioty zostaną wystawione w czasie kiermaszu, a całkowity dochód z ich sprzedaży zasili fundusz Rady Rodziców naszej szkoły.
Przygotowane na kiermasz przedmioty prosimy dostarczyć w dniu 12.12.2019 r. (czwartek) do pokoju nr 19 przy stołówce. Uprzejmie prosimy o dokładne opisanie przekazywanych rzeczy (uczniowie której z klas ją przygotowali), a także o dołączenie osobno wykazu – ile prac i jakie przekazała dana klasa. Pozwoli nam to skutecznie rozstrzygnąć, która klasa dostarczyła najwięcej ozdób – jak co roku przewidujemy nagrodę dla najaktywniejszej klasy!

Kiermasz odbędzie się w dniach 18-20 grudnia 2019 r., w tym w trakcie zebrań rodziców 19.12.2019 roku. Zachęcamy do udziału!

W razie jakichkolwiek pytań czy propozycji z Państwa strony prosimy o kontakt: radarodzicow@zsobrwinow.pl.

Już teraz dziękujemy za wsparcie przygotowań do kiermaszu i owocną współpracę w tym szkolnym przedsięwzięciu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Prezydium Rady Rodziców