W dniu 7 października br. w Parku Potulickich w Pruszkowie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Po wyczerpującym biegu na dystansie 1000 m. dwie ucznnice zakwalifikowały się na zawody międzypowiatowe do Kamionu: Kamila Fijałkowska z klasy I b G i Anna Zinkow z klasy II b. Gratulujemy sukcesu naszym lekkoatletkom i ich nauczycielom, życząc jednocześnie powodzenia podczas zawodów w najbliższy piątek. Na pochwałę zasługuje również uczennica A. Matysiak, która wykazała się postawą fair play podczas zawodów. Nie zważając na swój wynik, pomogła dotrzeć do mety zawodniczce z Otrębus. Brawo Asiu.
Szkołę Podstawową reprezentowali: A. Ostrowska, K. Kowalska, Z Konarska, A. Matysiak, A Brzezina, O. Wołowiec, P. Hanc, N. Pawłowicz, , Z. Konarska, D. Migda, A. Brzezina , A. Lechel, O. Romańczuk, K. Przyżycki, B. Podgórski, P. Ryś, F. Koziołkiewicz, M. Kosiński.
Gimnazjum reprezentowali: D. Bajszczak, M. Materski, M. Matyjasek, K. Fijałkowska, W. Homel, O. Obrycka, O. Przybyszewska, A. Zinkow, M. Gawrych,A. Zając, L. Kozyreva, W. Wcisło.
Relacja z zawodów i zdjęcia:
Małgorzata Laskowska