Kochani – jest sprawa!

W poniedziałek 16 listopada o godz. 23.59 kończy się internetowe głosowanie Samorządu Województwa Mazowieckiego na wybór małych zadań do realizacji w 2021 roku.

Wśród kandydatów jest zgłoszony przeze mnie projekt inwestycyjny nr 85 pt.: „”Harcerskie rondo – zagospodarowanie terenu wokół ronda Ignacego Kozielewskieg, współtwórcy polskiego harcerstwa i słów hymnu „Wszystko, co nasze”, w ramach którego chcielibyśmy urządzić teren w sąsiedztwie wybudowanego w zeszłym roku ronda na skrzyżowaniu ul. Biskupickiej z ul. Piłsudskiego i ul. Armii Krajowej w Brwinowie, m.in.:
– sadząc 16 dorodnych drzew (14 grabów, 1 dereń jadalny i 1 rajska jabłoń),
– sadząc 1493 m2 krzewów (berberysów, róż i krzewuszek),
– sadząc 1181 m2 bylin, roślin zadarniających i traw,
– ustawiając w sąsiedztwie ronda rzeźbę-ławeczkę Ignacego Kozielewskiego.

Proszę o oddanie głosu na mój Projekt: wystarczy wejść na stronęhttps://bom.mazovia.pl/  i wybrać z „Puli podregionalnej projekt nr 85 „Harcerskie rondo (…)”.

W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Mazowsza – również dzieci i młodzież.
Dlatego też, proszę o zachęcenie do głosowania wszystkich domowników, krewnych, sąsiadki i sąsiadów, koleżanki i kolegów, przyjaciółki i przyjaciół oraz współpracowniczki i współpracowników.

Pomóżcie wygrać dla Brwinowa blisko 350.000 zł na realizację tego zadania (bez angażowania nawet jednej złotówki z budżetu Gminy) i zmienić Rondo Kozielewskiego w piękne, zielone i klimatyczne miejsce.

Więcej o Projekcie oraz o Ignacym Kozielewskim możecie poczytać na moim profilu FB:
https://www.fb.com/arkadiusz.kosinski

Pozdrawiam

Arkadiusz Kosiński
Burmistrz Gminy Brwinów