Mówią, że Królowa jest tylko jedna…i racja!. Jeśli chodzi o sport, to bez wątpienia jest nią właśnie lekkoatletyka.

10 maja na obiektach sportowych „ Dwójki” po raz pierwszy odbyły się XXV  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce Indywidualnej. W rywalizacji wzięło udział  63 zawodników i zawodniczek  z roczników 2008 i 2009, co świadczy o dużym zainteresowaniu lekkoatletyką w naszym powiecie. Poziom rywalizacji był wysoki, a dzięki wspaniałemu obiektowi oraz pięknej pogodzie wielu młodych lekkoatletów uzyskało wysokie rezultaty, poprawiając swoje rekordy życiowe. Wyniki można było śledzić na żywo w aplikacji internetowej autorstwa Pana Piotra Makijenki, co uatrakcyjniło przebieg imprezy lekkoatletycznej. Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali medale, które wręczyła Wicedyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie Pani Iwona Borkowska. Jesteśmy bardzo dumni z kolejnych sportowych sukcesów naszych uczniów. Drużyna  zdobyła łącznie 15 medali w różnych konkurencjach. Radości nie było końca😊.

Oto klasyfikacja medalowa dziewcząt i chłopców:

Bieg na dystansie 300 m

Maja Gełeta – 2 miejsce         
Szymon Obsowski- 1 miejsce

Zofia Przekop – 3 miejsce        
Igor Penar- 2 miejsce

Bieg na dystansie 600 m

Oliwia Gustawska – 2 miejsce
Aleksander Dybkowski – 1 miejsce

Bieg na dystansie 1000 m

Zuzanna Koblak- 1 miejsce
Hubert Falkowski- 1 miejsce

Sztafeta 4×100 m

Zuzanna Szwed, Martyna Śniadach, Anna Pachniewska, Barbara Starzyńska

Pchnięcie kulą

Zuzanna Szwed – 1 miejsce         
Bartosz Michalski- 2 miejsce

Skok w dal

Jędrej Bruno – 1 miejsce

Gratulujemy wyników naszym uczniom, nauczycielom i trenerom oraz życzymy dalszych sukcesów na stadionach lekkoatletycznych😊.

Nauczyciele wychowania fizycznego
Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie