Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Woda to życie” w Otrębusach. To kolejna akcja, w ramach projektu „Działaj dla klimatu”, w której nasza młodzież odniosła sukces. Konkurencja była duża, więc ogromnie gratulujemy wszystkim dzieciom i nauczycielom zaangażowanym w tworzenie przedstawienia.

W spektaklu wystąpili uczniowie klas 4-6: Maja Chamerska, Maria Buniowska, Kaja Krawczyńska, Wiktoria Grabowska, Jan Chodurski, Antoni Janasz, Tomasz Szczygielski, Adrianna Protaziuk, Franciszek Antochów, Milena Szkop, Ignacy Pawiński. W projekt zaangażowali się także pan Andrzej Jendrasiak oraz mama jednej z uczennic, Dominika Krawczyńska, którzy pomogli tworzyć scenografię. Bardzo dziękujemy.

Za scenariusz i reżyserię odpowiadały panie Ewa Guzik i Anna Wachowicz.