Dnia 23 kwietnia 2016r na terenie Zespołu Sportowo – Rekreacyjnego w Lesznie uczniowie naszej gminy wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych (r. 2006-2008).

Siedem gmin reprezentowały zespoły z: Podkowy Leśnej, Bieniewic, Leszna, Milanówka, Michałowic, Młochowa i Brwinowa.
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a rywalizacja o I miejsce toczyła się aż do ostatniego gwizdka sędziego. Pomimo dobrej gry i stwarzaniu wielu groźnych sytuacji podbramkowych w ostatnich spotkaniach zabrakło skuteczności.

Wyniki meczów naszej drużyny:
Podkowa Leśna – Brwinów 0:2
Młochów – Brwinów 0:3
Milanówek – Brwinów 1:2
Bieniewice – Brwinów 0:0
Brwinów – Michałowice 0:1
Brwinów – Leszno 0:1

Miejsca na podium zajęły w kolejności drużyny z: Leszna, Michałowic i Brwinowa (III miejsce)
Gminę Brwinów reprezentowali uczniowie: SP1 – Oskar Banasiak, Wiktor Starbała, Adrian Bulik, Filip Włodarczyk, Mateusz Gorbaszewicz, Maciej Kurlak; SP2 – Natan Częścik, Jędrzej Przekop, Patryk Prażmo, Łukasz Mędrek.
Opiekun: Andrzej Przekop