W dniu 25.04.2016 r. nasza szkoła brała udział w czwórboju lekkoatletycznym o Mistrzostwo Gminy Brwinów. Na zwody dojechaliśmy w dość nietypowy sposób, rowerami, oczywiście ku uciesze wszystkich dzieci.

Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Otrębusach. Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce, zdobywając 1041 pkt. Uczennice” Dwójki „ zyskały tym samym awans do zawodów powiatowych. Najlepszą zawodniczką była Iza Cwalina, która zdobyła 301 pkt. Skład drużyny: K. Kowalska, I. Cwalina, O. Fill, M. Kwiatkowska, K. Kliczewska, W. Cwyl, E. Gałek. Drużyna chłopców zdobyła II miejsce. Najlepszym zawodnikiem był Franciszek Koziołkiewicz, który uzyskał 232 pkt. Skład drużyny :W. Dudek, P. Ryś, F. Koziołkiewicz, G. Świercz, B. Ponder, D. Kacicy. Gratulujemy wszystkim zawodnikom
Opiekę nad zawodnikami podczas zawodów sprawowali: Małgorzata Laskowska i Andrzej Przekop.
Relację z zawodów i zdjęcia przygotowała; Małgorzata Laskowska