Po długiej przerwie, w tym roku szkolnym udało się rozegrać gminny turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi. Zawody odbyły się 7 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Brwinowie, a do rywalizacji przystąpiła drużyna chłopców i dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2.

Oba mecze zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem drużyn z ,, Dwójki”. Zawodnicy i zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 2 reprezentować będą gminę Brwinów w powiatowym turnieju piłki nożnej , który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Ładach. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Antochów Ewa, Bykowska Olga, Grzyb Zosia, Michalska Ola, Wołoszyn Zuzanna, Waliszewska Łucja, Kustosz Wiktoria, Koblak Zuzanna. Natomiast drużynę chłopców reprezentowali: Jędrej Bruno, Buczacki Maciej, Chojecki Nikodem, Dybkowski Aleksander, Jagieło Franciszek, Napłoszek Antoni i Żaczek Adam.

Dziękujemy uczniom za występ w turnieju gminnym i życzymy sukcesów w zawodach powiatowych. Drużyna chłopców będzie również reprezentować gminę Brwinów w zawodach rozgrywanych w ramach rozgrywek Mazovia, które odbędą się 29 kwietnia 2022 r. w Milanówku.

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO