20141212_10173612 grudnia reprezentanci klas czwartych w Szkole Podstawowej w Żółwinie wzięli udział w gminnym turnieju w „Dwa ognie”.

Rywalizowaliśmy z trzema szkołami. Do walki zagrzewały nas dopingujące hasła i kolorowe plakaty przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Turniej zakończył się dla nas bardzo pomyślnie, ponieważ zdobyliśmy pierwsze miejsce . Szkołę reprezentowali: O. Bieniek, O. Dąbrowska ,O. Jaroszewska, P. Hanz, J. Smulska, K. Stachera, M. Bosak, O. Romańczuk, J. Ruszczyk, B. Pawlak, M. Brudnowski, F. Majer, H. Kieczeń, B. Kamiński, O. Wołowiec, Z. Żmigrodzka, K. Przyżycki, A. Grzybowski, A. Lechel, J. Pachniewski. Oto wyniki poszczególnych spotkań:
SP2-SP Żółwin 32:23
SP 2-SP 1 29:26
SP1- SP Żółwin 36:22
Gratulujemy sukcesu uczniom klas czwartych
Relacja z zawodów i zdjęcia: Małgosia Laskowska