Dziewczęta i chłopcy z klasy IV a reprezentowali naszą Szkołę w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie. Zawody o miano Mistrza Gminy Brwinów odbyły się 11 grudnia w Szkole Podstawowej w Żółwinie.

 

Do turnieju przystąpiły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa z Otrębus, Szkoła Podstawowa z Żółwina i Szkoła Podstawowa Nr 2 z Brwinowa. Pierwszy mecz reprezentacja „Dwójki” rozegrała z reprezentacją Szkoły Podstawowej z Otrębus. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 39:33. Drugie spotkanie nasza reprezentacja rozegrała z gospodarzami. W tym spotkaniu również byliśmy lepsi i wygraliśmy 43:21. Radość z wygranych była ogromna, bo to pierwsze poważne zawody naszych czwartoklasistów. Zajęliśmy I miejsce w Gminnym Mikołajkowym Turnieju w Dwa Ognie klas IV-tych. Reprezentanci „Dwójki” wspierani byli głośnym dopingiem swoich kolegów. Okrzyki i oklaski nie milkły ani na chwilę, zawodnicy niesieni dopingiem celnie zbijali przeciwników. Nauczyciele wychowania fizycznego gratulują sukcesu klasie IVa i dziękują za zaangażowanie i sportową walkę w duchu fair play.
Nauczyciele wychowania fizycznego  ZSO