13 grudnia reprezentacja naszej szkoły – klasa IVb, wzięła udział w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie Usportowione.O godzinie 9.00 rozpoczął się ekscytujący i pełen emocji turniej o miano Mistrza Gminy Brwinów.

Do rozgrywek przystąpiły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2 i gospodarze – Szkoła Podstawowa z Żółwina. Pierwszy mecz z Żółwinem okazał się najtrudniejszym, po pierwszej połowie wynik był prawie remisowy jednak w drugiej części zawodnicy zmobilizowali się i odnieśliśmy zwycięstwo: 43:35.
Kolejny mecz, pomiędzy Szkołą nr 1 a Szkołą z Żółwina, wygrali gospodarze. W trzecim meczu turnieju za przeciwników mieliśmy reprezentacje Szkoły Podstawowej nr1 z Brwinowa. Nasi zawodnicy już czując smak zwycięstwa pokonali sąsiadów 48:26. I tak, w pierwszych, poważnych zawodach sportowych naszych czwartoklasistów, odnieśliśmy sukces, zajmując pierwsze miejsce i zdobywając tytuł Mistrza Gminy Brwinów w Dwa Ognie Usportowione.
Bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy uczniom oraz nauczycielom, którzy przygotowali reprezentację naszej szkoły do zawodów Pani Mirosławie Misarko oraz Panu Jakubowi Jasińskiemu.