W dn.4.03.13 w Zespole Szkół  Ogólnokształcących w Brwinowie   odbyły się Gminne  Zawody  Piłki Siatkowej w kategorii szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców. W  turnieju  siatkówki   zaprezentowały się  4 zespoły dziewcząt. Wyniki spotkań:

Zespól Szkół Nr 1   :Zespól Szkół Nr2  2-0

Zespól Szkół Nr 1 : Zespół Szkół w Otrębusach  2-1

Zespól Szkół Nr 1 :Gimnazjum Żółwin   2-0

Zespól Szkół Nr2  : Zespół Szkół w Otrębusach   2-1

Zespól Szkół Nr2  ; Gimnazjum Żółwin   2-0

Zespół Szkół w Otrębusach  ; Gimnazjum Żółwin   2-1

Klasyfikacja  końcowa turnieju dziewcząt

1-miejsce   Zespól Szkół Nr 1

2-miejsce   Zespól Szkół Nr2

3-miejsce  Zespół Szkół w Otrębusach

4-miejsce  Gimnazjum Żółwin

W  turnieju  siatkówki   zaprezentowały się  3 zespoły chłopców t : wyniki spotkań

Zespól Szkół Nr2  : Zespół Szkół w Otrębusach   2-0

Zespól Szkół Nr2  ; Gimnazjum Żółwin   2-0

Zespół Szkół w Otrębusach   ; Gimnazjum Żółwin   2-1

Klasyfikacja  końcowa turnieju chłopców

1-miejsce   Zespól Szkół Nr2

2-miejsce  Zespół Szkół w Otrębusach

3-miejsce  Gimnazjum Żółwin

Nasz   zespół  reprezentowali : Sebastian Ogonowski, Hubert  Misiurewicz, Kacper  Słowikowski, Maciek  Krajewski, Boulange Bartek, Mikulski Daniel, Jan Skrzyński, Adamski Mikołaj, Barczyk Łukasz, Rajmański Piotr , trener Waldemar Zieńko.

Zespól  dziewczątOliwia Kowalska, Kasia Wroczyńska, Julia Burzec, Paulina Obrycka, Paulina Koszewska, Julia  Skomorucha, Martyna Chęcielewska, Ola Jancik, Klara Janiszewska, Ola Samoraj, Ola Bajtek , trener  Mira Misarko.