11 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Żółwinie rozegrano Turniej Klas Czwartych w „ Dwa ognie” o Mistrzostwo Gminy Brwinów w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Celem turnieju była integracja środowiska uczniowskiego, zaspakajanie potrzeby ruchu oraz wyłonienie najlepszej drużyny Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w „Dwa Ognie”. Gospodarze turnieju zadbali o miłą atmosferę i sprawne przeprowadzenie zawodów. Drużynę naszej szkoły reprezentowała klasa 4 a . Zawodnicy byli mocno zdeterminowani, nie zabrakło okrzyków mobilizujących swoją drużynę. Niestety tym razem reprezentantom „Dwójki” zabrakło odrobiny szczęścia wynikiem 43:28 zajęli miejsce II . Zawody przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji, w poszanowaniu zasad fair play.
Szkołę reprezentowali: Dziewczęta: O. Bykowska, G. Jarzynka, B. Kowalska, L. Kowalska, K. Książek, W. Kustosz, A. Michalska, N. Latoszek, N. Podsiadły, Ł..Waliszewska, A. Żmigrodzka Chłopcy: Z. Barański, M. Dąbrowski,I. Opolski, S. Płatek, M. Popko, K. Skoczek, D. Sołoducha, W. Trochimowicz, J. Wiśniewski Fotorelacja ; Małgorzata Laskowska