19 maja w Wydziale Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitarnej Warszawskiej odbył się Finał konkursu Biblijnej Akademii Najmłodszych w którym wzięło udział 98 uczniów z terenu Archidiecezji Warszawskiej.

Przez cały rok uczniowie klas VI brali udział w tym konkursie pod kierunkiem p.Beaty Kowalczyk i p.Anny Jackowskiej. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Harowicz z VId, Adam Kowalczyk z VId oraz Adam Nowak z VIb. Wszyscy otrzymali Złote Dyplomy Finalisty oraz nagrody rzeczowe.
W Finale Konkursu uczestniczyły również uczennice naszej szkoły: Małgorzata Skowrońska z Vb, Martyna Stefankiewicz z Vc oraz Zofia Szmyt z VId reprezentując Grupę Parafialną Florianki.
Najlepszy wynik osiągnął Adam Kowalczyk udzielając poprawnych odpowiedzi na 40 pytań w czasie 3,38 min. Znalazł się na 14 miejscu wśród 20 uczestników którzy rozwiązali test w 100%.