7 grudnia br. podsumowaliśmy Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie klas IV-tych. Po trzytygodniowej rywalizacji międzyklasowej I miejsce zajęła klasa IV a, dalsza kolejność to: IV d, IV c, IV f, IV b i IV e.
Były to spotkania pełne emocji, łzy jednych mieszały się z łzami porażki drugich. W turnieju wzięło udział 60 zawodników, a jeszcze ponad 70 uczniów dopingowało i wspierało swoich kolegów. Nagroda dla najaktywniejszych kibiców powędrowała do klasy IV c. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, słodycze i owoce ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego gratulują zwycięzcom i składają podziękowanie Radzie Rodziców za przekazanie środków finansowych. Wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów sportowych. Klasa IV a otrzymała BILET uprawniający do reprezentowania naszej szkoły w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie w Zespole Szkół w Żółwinie w dniu 11 grudnia.
Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego